DOST TV-nin “Sosial saat” verilişinin növbəti buraxılışının qonağı Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Sosial Xidmətlər Agentliyinin Stasionar və yarımstasionar sosial xidmətlərin təşkili departamentinin müdiri Məftunə İsmayılovadır
6 iyul saat 11:30-da canlı yayımlanacaq verilişdə Agentliyin sosial xidmət müəssisələrində göstərilən xidmətlər, çətin həyat şəraitində olan şəxslərin həmin müəssisələrdə əhatə olunduğu sosial xidmətlər barədə məlumatlar veriləcək.
Veriliş boyu izləyicilərin dövlət sosial xidmət müəssisəsinə yerləşdirilmə, həmin müəssisələrə müraciət və qəbul qaydaları ilə bağlı sualları cavablandırılacaq.

The upcoming episode of DOST TV's "Social Hour" program will feature Maftuna Ismayilova, who is the Head of the Department for Organizing Stationary and Semi-Stationary Social Services at the Social Services Agency, part of the Ministry of Labor and Social Protection of the Population.
The program, which will be broadcast live on July 6 at 11:30, will provide information about the services provided by the Agency's social service institutions and the social services provided to people in difficult life situations in those institutions.
During the program, viewers' questions regarding placement in a state social service institution, application to those institutions and admission procedures will be answered.