Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi Laçın rayonunda növbəti əmək yarmarkası təşkil edəcək.
Aktiv məşğulluq tədbiri mayın 22-də saat 15:00-da “Lachin Resort & Spa” hotelində keçiriləcək.
Tədbirdə işaxtaran şəxslərə 21 müəssisə tərəfindən informasiya texnologiyaları üzrə mühəndis, rabitə mühəndisi, elektrik-qaz qaynaqçısı, ofisiant, yük avtomobili sürücüsü, qənnadıçı, fəhlə, dəmirçi, gözətçi və s. peşə istiqamətləri üzrə 90-a yaxın vakansiya təqdim ediləcək.
Yarmarkaya gələn şəxslərə Agentliyin icra etdiyi aktiv məşğulluq proqramları və layihələr barədə də ətraflı məlumatlar veriləcək.

The State Employment Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of the Population will organise another labour fair in the Lachin district.
The active labour market event will be held on May 22 at 15:00 at the “Lachin Resort & Spa” hotel.
At the event, around 90 vacancies will be offered by 21 enterprises for professions such as information technology engineer, communications engineer, electric-gas welder, waiter, truck driver, confectioner, labourer, blacksmith, security guard, and others.
Visitors to the fair will also receive detailed information about the Agency’s active labour market programmes and projects.