Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi Cəbrayıl, Laçın və Zəngilan rayonlarında növbəti əmək yarmarkaları keçirəcək.
Yarmarkalar:
- Cəbrayılda iyunun 23-ü saat 15:00-da “Yapıncı Tekstil” tikiş sexində,
- Zəngilanda iyunun 24-ü saat 14:00-da “Ağalı” hoteldə,
- Laçında iyunun 25-i saat 11:00-da Şərqi Zəngəzur Regional Məşğulluq filialının Laçın rayon xidmət şöbəsində
təşkil olunacaq.
Bu aktiv məşğulluq tədbirlərində ümumilikdə 5 işəgötürən tərəfindən 60 vakansiya (tikişçi, xalçaçı, elektrik, santexnik, operator, təsərrüfatçı, bənna, aşpaz, bağban və s.) təqdim olunacaq.
Tədbirə qatılan sakinlərə vakansiyalar, iş öhdəlikləri barədə məlumat veriləcək, uyğun namizədlərin qeydiyyatı aparılacaq.

The State Employment Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of Population will hold the next job fairs in Jabrayil, Lachin and Zangilan.
The fairs will be held:
In Jabrayil on June 23 at 15:00 at the “Yapıncı Tekstil” sewing shop,
in Zangilan on June 24 at 14:00 at the “Ağalı” hotel,
in Lachin on June 25 at 11:00 at the Lachin district service department of the East Zangazur Regional Employment Branch.
A total of 60 vacancies (tailor, carpet weaver, electrician, plumber, operator, maintenance worker, mason, cook, gardener, etc.) will be presented by 5 employers during these active employment events.
Residents attending the event will be informed about vacancies and job responsibilities, and registration of suitable candidates will be conducted.