Əmək və Əhalinin Sosial Müdafiəsi Nazirliyinin tabeliyində Dövlət Məşğulluq Agentliyi Ağdam rayonunda növbəti əmək yarmarkası təşkil edəcək.
Aktiv məşğulluq tədbiri iyunun 19-u saat 11:00-da “Hilton Garden Inn Agdam” otelində keçiriləcək.
Tədbirdə işaxtaran şəxslərə 20 müəssisə tərəfindən əməliyyatçı mühasib, avtoçilingər, dəzgah operatoru, dərzi, mühəndis, elektrik-qaz qaynaqçısı, ofisiant, çeşidləyici, avtokar sürücüsü, mexanik və s. peşə istiqamətləri üzrə 160-dan çox vakansiya təqdim ediləcək.
Yarmarkaya gələn şəxslərə Agentliyin icra etdiyi aktiv məşğulluq proqramları və layihələr barədə də ətraflı məlumatlar veriləcək.

The State Employment Agency under the Ministry of Labour and Social Protection of Population will organize the next job fair in the Aghdam district.
The active labour market event will take place on June 19 at 11:00 a.m. at the Hilton Garden Inn Agdam hotel.
At the event, 20 companies will offer more than 160 vacancies in professions such as operations accountant, auto mechanic, machine operator, tailor, engineer, electric and gas welder, waiter, sorter, forklift driver, mechanic, and others.
Participants will also receive detailed information about the active employment programs and projects implemented by the Agency.